Prezent dla dziecka do 100 zł, 200 zł i 300 zł- top 15 zabawek, które kochają dzieci!

Dzieci uwielbiają zabawki, a jeszcze bardziej dostawać je pod postacią prezentów. Ich spontaniczna i naturalna radość znalazła już odzwierciedlenie w powiedzeniu cieszyć się jak dziecko. Pierwszy etap życia najmłodszych to intensywny czas wzrostu i poznawania świata, głównie wypełnia go zabawa, lecz trudno bawić się bez zabawek. Obecnie zabawki są dostępne… Read More
Prezent dla dziecka do 100 zł, 200 zł i 300 zł- top 15 zabawek, które kochają dzieci!

Dzieci uwielbiają zabawki, a jeszcze bardziej dostawać je pod postacią prezentów. Ich spontaniczna i naturalna radość znalazła już odzwierciedlenie w powiedzeniu cieszyć się jak dziecko. Pierwszy etap życia najmłodszych to intensywny czas wzrostu i poznawania świata, głównie wypełnia go zabawa, lecz trudno bawić się bez zabawek. Obecnie zabawki są dostępne praktycznie w każdym sklepie, na stacjach benzynowych, targach i bazarach, zazwyczaj w zasięgu wzroku i rączek dziecka. Jednak zamiast ulegać pokusom i kolorowym zabawkom, postaw na świadome wybory. Zabawki, które angażują zmysły, stymulują rozwój, uczą koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Jeśli poszukujesz atrakcyjnych zabawek dla dziewczynki bądź chłopca, to znajdziesz je poniżej, a dokładnie przeczytasz o:

  • Prezent dla dziecka do 100 zł.
  • Zabawki do 200 zł.
  • Zabawki do 300 zł.

Prezent dla dziecka do 100 zł

100 zł to całkiem przyzwoita kwota, za którą kupisz atrakcyjną zabawkę dla dziecka. Zarówno dla tego, które niedawno przyszło na świat, jak i dla starszego.

1. Mata wodna do malowania XXL

To nowość na rynku wśród zabawek edukacyjnych i absolutny hit wśród dzieci i rodziców!!! Ta mata ratuje przed pomalowanymi podłogami, drzwiami i ścianami. Za to dziecko może malować na niej palcami, stopą albo dołączonymi pisakami. Na tej macie dzieje się magia, a dziecko może malować korzystając z własnych zdolności albo z wykorzystaniem wzorników. Przykład maty do 100 zł: https://www.strefasmyka.com/mata-wodna-do-malowania-xxl-swiat-dinozaurow,id23.html.

Źródło: strefasmyka.com

2. Gra planszowa Grzybobranie

Jest w ofercie wielu producentach, kupisz ją już za około 30 zł, a najdroższe wersje do 90 zł. To idealny prezent dla dziecka do 100 zł, gdy ma skończone 4 lata. Świetna i angażująca gra dla rodziny, w którą można zagrać w 4 osoby. Zabawa zaczyna się już przy rozkładaniu planszy i układaniu grzybów. Gra nie jest skomplikowana, a zarazem dostarcza wielu emocji, doskonały wybór, by wprowadzić dziecko w planszówki.

3. Klocki jeżyki

To pomysł na trafiony prezent dla każdego przedszkolaka. Kupisz je za nieco ponad 30 zł (sprawdź tutaj). Co je wyróżnia spośród innych klocków? Wypustki, które sprawiają, że klocki wyglądają jak jeże. Można z nich zbudować wiele rzeczy, np.: przedmioty, budynki, drzewa, statki i dużo, dużo więcej. Kolorowe i pobudzające zmysł dotyku i wzroku jeżyki są nowością na rynku.

4. Magiczne książeczki do nauki pisania

To najlepszy zestaw i prezent dla dziecka do 100 zł, jaki można podarować przedszkolakowi. Opracowane z myślą o nauce przez zabawę, dlatego tusz robi dzieciom psikusy i znika, a dzieci mogą wypełniać zeszyty od nowa. Fonemem tego zestawu polega na tym, że dziecko nie denerwuje się, że nie umie napisać cyfry bądź litery, gdyż wypełnia trójwymiarowe rowki, ucząc się perfekcyjnego pisania liter i cyfr. A z tym zestawem przy okazji poznaje pierwsze angielskie słówka.

Źródło: strefasmyka.com

5. Książeczka sensoryczna

Zabawka dla dzieci 0+. Pobudza zmysł wzroku, dotyku, uczy chwytania i trzymania pierwszych rzeczy. Książeczki sensoryczne wykonane są z przyjemnego i bezpiecznego dla małych dzieci materiału. Wypełnione są niespodziankami, które zaskakują maluszka i zachęcają do pierwszych zabaw.

Zabawki do 200 zł

Przy kwocie 200 zł wybór zabawek dla dzieci z obszaru edukacyjne, kreatywne, gry i logiczne rozgrywki, jest bardzo duży. Jakie są najlepsze zabawki w tym przedziale cenowym?

6. Przytulanka z bijącym serce

To pomysł na przytulankę w oryginalnej odsłonie dla najmłodszych dzieci. Bijące serce nie jest wymysłem marketingowym, to zabawka, która faktycznie ma potencjał do uspokajania dziecka, wprowadzania w spokojny sen, dzięki właśnie biciu serca. Dźwięk został odwzorowany na podstawie badań słyszanego przez dziecko dźwięku, gdy jest w brzuchu matki. Przytulanki mają różną postać, myszki, misia, królika, owieczki i innych zwierzątek.

7. Deska do balansowania

To sposób na aktywność w domu dla młodszych i starszych dzieci, a zatem atrakcyjny pomysł na prezent do 200 zł dla dziecka, zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Deska nie tylko uczy utrzymywać równowagę i prawidłową postawę, ale i skupić się na czynności. Jest dobrym przygotowaniem do nauki jazdy na rowerze. Deskę można wykorzystać w różnych zabawach i na wiele sposobów.

8. Długopis 3D + 120 wkładów

Taki zestaw pokocha każde dziecko. Kupisz go za niecałe 200 zł. Działa na prostych zasadach, a z nim dziecko wyczaruje dosłownie wszystko, co tylko sobie wymarzy. Dzieci mogą z nim wykonać prace dekoracyjne, artystyczne, świetnie sprawdza się u dzieci w wieku szkolnym. Szczególnie gdy dziecko chętnie bierze udział w szkolnych konkursach plastycznych. Z pomocą długopisu można też naprawiać zabawki.

Długopis 3D

9. Rowerek biegowy

Rozpiętość cenowa w przypadku rowerków biegowych jest duża, ale najtańsze modele, również dobrych marek, kupisz do 200 zł. To pierwszy poważny pojazd, na którym dziecko może samodzielnie zacząć zdobywać doświadczenia związane z utrzymywaniem równowagi. Rowerek biegowy przygotowuje do jazdy na rowerze, uczy podejmowania decyzji i daje dziecku poczucie samodzielności. Ja jadę! Sam/sama!

Źródło: pixabay.com

10. Puzzle 3D i 4D

Tradycyjne puzzle uczą logicznego myślenia, koncentracji, skupienia na zadaniu, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dlatego warto je z dzieckiem układać i są bardzo dobrym pomysłem na prezent do 200 zł dla dzieci. Natomiast, jeśli Twoje dziecko nie lubi tradycyjnych puzzli- bo nie wszystkie mają do nich cierpliwość, to z pewnością zachwycą go puzzle 3D i 4D. Może z nich zrobić astronomiczną wieżę z Harrego Pottera, domek z piernika, model samochodu i inne rzeczy.

Zabawki do 300 zł

W tej kwocie kupisz zabawki z dziecięcych marzeń i rynkowe nowości. Zabawki do nauki języka i gry, z którymi będziecie się świetnie z dzieckiem bawić.

11. Koń na biegunach

Któż o nim nie marzył? I któż wiecznie o niego nie prosił? Wciąż jest to jedna z ulubionych zabawek dzieci. Świetny pomysł na prezent dla dzieci do 300 zł. Konik na biegunach to nie taki zwykły koń, z nim można spełniać marzenia o dalekich podróżach, świetnie się bawić i ćwiczyć równowagę.

Źródło: strefasmyka.com

12. Klask

Gra zręcznościowa, która już została sprzedana w ilości ponad pół miliona egzemplarzy. To doskonała zabawka dla małych i dużych. Trafiony pomysł na prezent do 300 zł dla dzieci 8+. Gwarantowana dobra zabawa z rodzicami, opiekunami i rodzeństwem. Kto wygra starcie na magnesy? Niekoniecznie górą są dorośli!

13. Mówiące pióro z książką do nauki angielskiego

Koszt do 300 zł. To atrakcyjna zabawka edukacyjna. Wesołe pióro mówi po angielsku i po polsku. Wystarczy dotknąć dowolnego miejsca w książce. Nazywa przedmioty, opowiada historie, opisuje czynności, a także sprawdza wiedzę za pomocą quizów.

14. Interaktywny robot

Źródło: pexels.com

Kupisz go do 300 zł, choć oczywiście są też dużo droższe modele. Roboty sprawdzają się jako przyjaciele w wielu zabawach, można nimi sterować i w zależności od marki, potrafi robić różne rzeczy. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się modele do programowania/kodowania- dla dzieci już od pięciu lat.

15. Namiot/domek dla dzieci

Do domu, na taras, balkon bądź do ogrodu. Taki prezent dla dziecka do 300 zł ucieszy zarówno małą dziewczynkę jak i chłopczyka. W namiocie dziecko zaprojektuje swoją przestrzeń, którą może urządzić jak: dom, sklep, szpital, czy szkołę, może być kim chce. To uniwersalny prezent dla dzieci, który pobudza wyobraźnię i zachęca do zabawy.

Gotowe prezenty i pomysły są w internetowym sklepie Strefa Smyka. Znajdziesz w nim nowości, zabawki edukacyjne, sensoryczne i przepiękne drewniane zabawki na lata. Zaskocz swoje dziecko drobnym bądź większym upominkiem.

Przeczytaj także...

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój komentarz zostanie poprawiony przez stronę w razie potrzeby.