Dieta ketogeniczna – na czym polega i jak ją wspomagać

Co chwile pojawiają się nowe cudowne diety, które mają zapewnić szybki efekt. Tym razem biorę pod lupę dietę keto i sprawdzam jak ją stosować skutecznie Read More
Dieta ketogeniczna – na czym polega i jak ją wspomagać

Dieta ketogeniczna to po prostu niskie spożycie węglowodanów i cukru, które ma spowodować produkcję ketonu w wątrobie, co powoduje spalanie tkanki tłuszczowej. Ciało jest zasadniczo skłaniane do myślenia, że jest głodne i wówczas będzie korzystać ze wszystkich zapasów glikogenu w wątrobie w ciągu od jednego do trzech dni. Po ich wykorzystaniu organizm przechodzi w stan ketozy i zaczyna rozkładać tkankę tłuszczową na energię.


Główne ketony tworzone przez organizm to β-hydroksymaślan i acetooctan. Cząsteczki te są następnie pobierane przez organy ciała, mięśnie i mózg, gdzie dostają się do komórek, a następnie są wykorzystywane przez „elektrownie” komórek, czyli mitochondria, do generowania energii.


Tak długo, jak dana osoba będzie minimalizować spożycie węglowodanów do mniej niż 50 gramów dziennie (20-25 węglowodanów netto) i pozostanie aktywna fizycznie, pozostanie
w ketozie. W przypadku spożywania cukru lub węglowodanów w ilościach przekraczających wyznaczony limit lub w przypadku zmniejszenia poziomu aktywności – zapasy glikogenu w wątrobie zostaną odnowione, a spalanie tłuszczu ustanie.

Sama dieta keto może nie wystarczyć

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z dietą ketogeniczną to napewno chcesz schudnąć i cieszyć się nową energią! A może stwierdzasz, że wyniki nie są wystarczająco szybkie, poziom twojej energii obniżony, a twoja determinacja jest coraz mniejsza? Nie jesteś sam.


Utrata wagi jest trudna, a trzymanie się planu diety ketogenicznej może być jeszcze trudniejsze. Życie zaskakuje wszystkimi rodzajami smacznych pokus, a praca staje na drodze rutyny ćwiczeń. Jednak z pomocą wysokiej jakości suplementem diety ketogenicznej Keto Actives można uzyskać wyniki i czuć się świetnie.


Keto Actives to pigułki diety ketogenicznej zawierające szeroki zakres naturalnych składników zaprojektowanych w celu tłumienia apetytu, zwiększenia metabolizmu i poprawy energii.

Czym jest Keto Actives?

Keto Actives to suplement diety ketogenicznej zawierający naturalne składniki przeznaczone do zwiększenia utraty wagi na diecie ketogenicznej. Chociaż jest sprzedawany jako suplement ketogeniczny, nie zawiera ketonów, jak wiele innych suplementów keto. Zamiast tego wykorzystuje składniki, które wspierają proces diety ketogenicznej i związane z nim korzyści. Na przykład, zawiera ekstrakt capsicum do spalania tłuszczu, Clarinol CLA do tłumienia apetytu i chrom do regulacji poziomu cukru we krwi dla zwiększenia topnienia tłuszczu z brzucha.

Keto Actives

Uznany producent

NuviaLab Limited to producent wielu świetnych produktów dla zdrowia i urody, cieszących się dobrą opinią na całym świecie. Więcej asortymentu znajdziesz w drogerii internetowej NuviaLab.com

Składniki Keto Actives

Keto Actives zawiera osiem naturalnych składników.

 • Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej
  Zawiera kluczowy związek zwany forskoliną, który może pomóc w redukcji należnej tkanki
  tłuszczowej. Działa jako nieadrenergiczny stymulator cyklazy adenylanowej, który
  skutecznie wspomaga metabolizm tłuszczów. Jej skuteczność została potwierdzona w
  badaniach klinicznych, gdzie wykazano, że zmniejsza masę ciała i zawartość tłuszczu oraz
  buduje beztłuszczową masę mięśniową.
 • Clarinol CLA
  Kwas tłuszczowy omega-6 hamuje apetyt i pomaga zwiększyć spalanie tłuszczu. Sprzężony
  kwas linolowy (CLA) jest składnikiem wpływającym na redukcję tkanki tłuszczowej i
  utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Badania wykazały, że CLA wpływa
  na redukcję tkanki tłuszczowej niezależnie od poziomu aktywności fizycznej i diety.
 • Kofeina bezwodna
  Zwiększa poziom energii i (wraz z ketonami w organizmie) pomaga wyostrzyć koncentrację i
  czujność. Przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości podczas treningu oraz zmniejsza
  uczucie zmęczenia wywołane ćwiczeniami. Pomaga również w poprawie koncentracji i
  skupienia.
 • Ekstrakt z czarnego pieprzu
  Zwiększa metabolizm i wspomaga trawienie. Dodatkowo, pomaga organizmowi wchłaniać
  składniki odżywcze co prowadzi do lepszego ogólnego stanu zdrowia. Czarny pieprz zawiera
  potężny aktywny składnik, który może pomóc Twojemu organizmowi w walce z chorobami i
  infekcjami – bioperynę, która może również wspierać zdrowie serca, kontrolować poziom
  cukru we krwi i zwiększać wchłanianie składników odżywczych. Może nawet pomóc
  złagodzić mdłości i bóle głowy.
 • Wyciąg z kapsaicyny
  Pomaga w trawieniu i zwiększa spalanie tłuszczu poprzez ożywienie metabolizmu.
  Kapsaicyna jest związkiem występującym w papryce chili, który nadaje jej ostrego kopa.Najpopularniejszą zaletą kapsaicyny jest jej potencjał wspomagania utraty wagi lub
  tłuszczu. Suplementy kapsaicyny mogą zwiększyć metabolizm, umożliwiając łatwiejsze
  odchudzanie i spalanie tłuszczu. Suplementy z kapsaicyną mogą zwiększyć metabolizm,
  umożliwiając łatwiejszą utratę wagi i spalanie tłuszczu.
 • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
  Tłumi apetyt i zwiększa metabolizm. Jest to kontrowersyjny składnik ze względu na ryzyko
  powikłań związanych z sercem i ciśnieniem krwi, więc najpierw skonsultuj się z lekarzem.
 • Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy
  Pomaga organizmowi dostosować się do stresu (adaptogenny) i obniża poziom cukru we
  krwi i kortyzolu, dlatego pomaga stopić tłuszcz z brzucha. Ashwagandha może również
  pomóc zwiększyć poziom energii. Pomaga w walce ze stresem i niepokojem
  przyczyniającym się do niskiej energii i nastroju. Adaptogenne właściwości ashwagandhy
  mogą wspierać Twoje dobre samopoczucie i z kolei pomóc zwiększyć poziom energii.
 • Chrom
  Reguluje zdrowy poziom cukru we krwi, hamuje apetyt i pomaga ograniczyć zachcianki.
  Chrom jest jednym z podstawowych składników odżywczych, których potrzebuje organizm.
  Jedzenie zdrowej żywności jest dobre, jednak jest to bezcelowe, jeśli organizm nie jest w
  stanie wykorzystać jej do uzyskania energii. Chrom ma konkretne zadanie do wykonania w
  tym procesie.

Opinie o Keto Actives

W internecie możemy trafić na pozytywne jak i negatywne opinie dotyczące Keto Actives. Negatywne często wynikają ze złego zrozumienia działania tego suplementu i oczekiwania utraty wagi bez zmiany stylu życia. To niestety nie jest środek, który magicznie usunie kilogramy, a jedynie wspomoże nasz wysiłek. Ułatwi nam zadanie redukcji wagi. Kilka przykładowych opinii o stosowaniu Keto Actives.

 • Paulina z Kalisza: „Kapsułki Keto Actives jeszcze kilka miesięcy temu nie były mi zbyt znane. Postanowiłam spróbować tej kuracji i tego nie pożałowałam. Znalazłam w nich m.in. ekstrakt z owoców oraz pokrzywy, co bardzo mnie ucieszyło. Dzięki temu wiedziałam, że kuracja odchudzająca w połączeniu z energetyczną zakończą się pełnym sukcesem. Nie pomyliłam się, teraz ważę 6 kilogramów mniej”
 • Kasia z Sopotu: „O Keto Actives przeczytałam w sieci internetowej. Dowiedziałam się, że dieta ketogeniczna może być skutecznie wsparta poprzez te właśnie tabletki. Było to dla mnie duże ułatwienie, ponieważ do tej pory nie byłam przekonana jedynie do diety keto. Kapsułki pomogły mi zrzucić nadprogramowe kilogramy i po kilkunastu tygodniach mogłam cieszyć się atrakcyjną sylwetką. Poza tym nie utraciłam energii i miałam motywację do pracy”,
 • Basia z Poznania: „Keto Actives to strzał w dziesiątkę dla wszystkich osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów, a jednocześnie mieć pewność, iż zażywają preparat o naturalnym i sprawdzonym składzie. Keto Actives to specyfik, który absolutnie mnie zachwycił, dlatego poleciłam go swoim koleżankom i od tego momentu odchudzamy się razem”

W jaki sposób działa Keto Actives?

Wegetarianie często stosują dietę ketogeniczną. Eliminuje to węglowodany i cukry z równania, pozwalając organizmowi wejść w stan ketozy. Organizm może przekształcić przechowywane tłuszcze w energię, wykorzystując ketony do generowania energii dla mięśni i mózgu. Keto Actives przyspiesza ten proces, zwiększając naturalną zdolność naszego organizmu do spalania tłuszczów, ograniczania pragnień i zwiększania energii. Suplement ten pomaga w utracie wagi na wiele sposobów.


Zwiększa poziom energii.
Jest odpowiedzialny za zwiększenie ogólnej energii, czujności, koncentracji i ogólnej energii ciała. Wyższy poziom energii i więcej ostrości doprowadzi do lepszej wydajności w różnych
działaniach.


Zmniejsza apetyt.
Clarinol CLA, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, Chrom i Chromyx oszukują organizm, aby czuł się pełnym, co zmniejsza pragnienie jedzenia. Oznacza to mniej przekąsek i mniej niepotrzebnych kalorii. Prowadzi to również do szybszej utraty wagi.


Mniej tłuszczu i szybszy metabolizm.
Twoje ciało wejdzie w ketozę, gdy przyjmiesz ekstrakt z czarnego pieprzu, Clarinol CLA i capsicum. To wyzwala utratę tłuszczu i wspiera metabolizm. Składniki te pomagają przekształcić przechowywane tłuszcze w energię, dzięki czemu czujesz się bardziej energiczny.


Reguluje poziom cukru we krwi i kortyzolu.
Keto Actives zawiera ashwagandhę, chrom i inne niezbędne ekstrakty roślinne. Pomagają one regulować nasz poziom cukru we krwi i kortyzolu. Zmniejszają zachcianki cukrowe i skoki energii, a także zmniejszają spożycie węglowodanów.

Dieto ketogeniczna

Czy jest to bezpieczne?

Wypróbowanie diety keto krótkoterminowo może spowodować pewną utratę wagi, ale nie jest to trwała i zrównoważona zmiana stylu życia. Jeśli jesteś cukrzykiem, poinformuj o tym
swojego lekarza, aby mógł doradzić i monitorować Cię podczas stosowania diety keto.

Nie czuj się tak, jakbyś musiał spróbować każdej nowej modnej diety, w tym diety keto. Dobra wiadomość jest taka, że istnieje wiele sposobów na utratę wagi, które są mniej restrykcyjne niż dieta keto – możesz ich spróbować, jeśli nie zależy Ci na błyskawicznych efektach. Po prostu praktykowanie kontroli porcji i umiaru to świetny początek do cięcia kalorii i utraty wagi.

O tym musisz wiedzieć

Keto Actives jest wykonany z całkowicie naturalnych składników. Nie oznacza to jednak, że jest pozbawiony skutków ubocznych.


Zarówno ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, jak i kofeina to substancje pobudzające. Te składniki mogą spowodować więcej szkody niż pożytku, jeśli masz problemy z sercem. Jeśli masz cukrzycę typu 1 i przyjmujesz insulinę, to chrom lub ashwagandha mogą zakłócać kontrolę cukru we krwi.

Korzyści ze stosowania Keto Actives

•Tabletki Keto Actives składają się z naturalnych składników, które pomagają schudnąć bezpiecznie i szybko podczas diety ketogenicznej.
• Składniki obecne w tabletkach dają energię i pozwalają spędzić dodatkowy czas w sesji treningowej.
• Możesz stracić kilka kilogramów swojej wagi bez wyrzeczeń.
• Wspomaga metabolizm i zmniejsza magazynowanie tłuszczu.
• Poza utratą wagi, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru i cholesterolu we krwi oraz reguluje wydzielanie insuliny w walce z cukrzycą.

• A najważniejsze jest to, że jest to naukowo udowodnione.

Najczęściej zadawane pytania

Czy są jakieś skutki uboczne? Czy jest to bezpieczne?
Keto Active zawiera tylko wysokiej jakości naturalne składniki, więc jest bezpieczny do spożycia. Jednak, podobnie jak inne leki, może również powodować skutki uboczne, jeśli spożywa się go w sposób nieopisany na ulotce.


Ile kapsułek zawiera i na jak długo wystarcza jedno opakowanie?
Jedno opakowanie Keto Actives waży 720 mg zawierając 60 kapsułek. Więc jeśli weźmiesz dwie kapsułki dziennie, będzie to trwało przez 30 dni. A jeśli czujesz się niekomfortowo, zmniejszasz użycie i możesz wziąć jedną kapsułkę każdego dnia.


Czy potrzeba czasu, aby zobaczyć wyniki?
Dodanie aktywnego suplementu keto z dietą ketogeniczną może pokazać wyniki w ciągu zaledwie kilku tygodni.


Jak działają kapsułki Keto Actives?
Kapsułki Keto Actives działają na kilka sposobów. Pomagają zmniejszyć głód, sprawiają, że czujesz się pełny przez dłuższy czas, obniżają zużycie kalorii, zwiększają metabolizm i utrzymują poziom cukru we krwi.

Gdzie kupić Keto Actvies?

Keto Actives kupisz przez oficjalny sklep producenta mieszczący się pod adresem https://ketoactives.pl

Przeczytaj także...

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój komentarz zostanie poprawiony przez stronę w razie potrzeby.