Collagen Select w służbie Twojej piękności

Gdyby tak móc zatrzymać piękną skórę na dłużej... Z pomocą przychodzi kolagen, który nie tylko świetnia działa, ale też dobrze smakuje Read More
Collagen Select w służbie Twojej piękności

Collagen Select to suplement stworzony specjalnie dla kobiet, które cenią sobie piękną, jędrną i zdrową skórę. Preparat charakteryzuje się 9-składnikową formułą oraz tropikalnym smakiem, który przypadnie do gustu każdej przedstawicielce płci pięknej. Kluczową rolę w tym suplemencie diety odgrywa VERISOL – hydrolizat kolagenu, który pomaga zwiększyć elastyczność skóry i zredukować zmarszczki.


Collagen Select to kompleks, który wspiera produkcję kolagenu i poprawia zdrowie skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo produkt pomaga utrzymać błony śluzowe w doskonałej kondycji. Collagen Select ma zdolność neutralizowania wolnych rodników, dzięki czemu chroni komórki i znacznie opóźnia procesy starzenia. Środek ten działa na wielu płaszczyznach, poprawia niedoskonałości i sprzyja zdrowej cerze.


Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne suplementy, proszki, kremy i serum, które obiecują zwiększyć produkcję kolagenu w Twojej skórze, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego jest to tak ważne w walce z oznakami starzenia. Przyjrzyjmy się bliżej korzyściom płynącym z kolagenu dla skóry oraz temu, jak funkcjonuje on w Twoim organizmie, abyś mogła zachować młody i zdrowy wygląd.

Dlaczego akurat kalogen na skórę?

Kolagen stanowi 70-80% Twojej skóry i jest jej najbardziej obfitym białkiem. Znajduje się w warstwie skóry właściwej, środkowej warstwie, która jest odpowiedzialna za jędrność i puszystość. Ilość kolagenu w skórze oznacza również, że ma on ogromny wpływ na jej starzenie się – współpracując z innym białkiem zwanym elastyną, kolagen pomaga utrzymać drobne linie i zmarszczki na skórze. Zasadniczo, jeśli kiedykolwiek zapłaciłaś, aby estetyk użył laserów na twojej skórze jako procedury przeciwstarzeniowej – pracowali oni nad zwiększeniem korzyści kolagenowych dla skóry.


Minusem starzenia się jest to, że produkcja kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem. Począwszy od 25 roku życia – każdego dnia Twoja skóra traci więcej kolagenu niż produkuje, ze względu na obecność kolagenazy, enzymu, który jest odpowiedzialny za rozbijanie wiązań kolagenowych. Średnio stracisz około 1% kolagenu rocznie, co oznacza pojawienie się drobnych linii i zmarszczek w skórze.


Promienie UV z ekspozycji na słońce i dym tytoniowy zwiększają tempo, w jakim enzymy kolagenazy rozkładają włókna kolagenowe. Na szczęście istnieją kroki, które możesz podjąć, aby zwiększyć korzyści kolagenowe dla skóry, które otrzymujesz poprzez swoją dietę i rutynę pielęgnacji skóry, jako kroki zapobiegawcze w walce z oznakami starzenia.

Jakie są korzyści z przyjmowania suplementów kolagenowych?

Udowodniono, że kolagen – który występuje naturalnie w organizmie i odgrywa kluczową rolę w elastyczności i jędrności skóry – zaczyna się zmniejszać po przekroczeniu dwudziestego roku życia. Ponieważ nasz organizm zaczyna produkować mniej tego białka, nasza skóra zaczyna tracić zdolność odbijania się od podłoża, co skutkuje zwiotczeniem, zmarszczkami, mniejszą elastycznością i ogólnym wyglądem poszarzałej skóry. Ten spadek zaczyna się w tempie 1,5 procent rocznie, a w wieku 60 lat większość kobiet traci 80 procent swojego poziomu kolagenu.

Collagen Select – właściwości

Collagen Select to napój kolagenowy o tropikalnym smaku, który został wzbogacony o składniki pomagające przeciwdziałać procesom starzenia się skóry. Jest to produkt dla wszystkich kobiet, które chcą jak najdłużej zachować zdrowy i młody wygląd swojej twarzy.


Collagen Select i zawarte w nim składniki aktywne znacznie przyczyniają się do poprawy zdrowia skóry, a także włosów oraz paznokci. To doskonałe wsparcie codziennej pielęgnacji skóry, które pomoże Ci zachować naturalne piękno na dłużej. Optymalne nawilżenie i elastyczność skóry to pierwszy krok do opóźnienia powstawania zmarszczek i pomoc w spłyceniu już istniejących.

Collagen Select

Jaki jest skład Collagen Select?

DracoBelle Nu
DracoBelleTM Nu to ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego, który zrewolucjonizował rynek produktów przeciwstarzeniowych ze względu na swoje unikalne właściwości. DracoBelle Nu wykorzystuje efekt ograniczenia kalorycznego do spowolnienia procesu starzenia się tkanek. Badania kliniczne wykazały, że DracoBelleTM Nu spowodował czterokrotny wzrost aktywności AMPK i trzykrotny wzrost aktywności FOXO, oszacowany na podstawie poziomu fosforylacji obu białek. Dzięki temu naśladuje procesy zachodzące w organizmie podczas restrykcji kalorycznej, więc można korzystać z ich zalet bez konieczności stosowania specjalnej diety. W efekcie Collagen Select działa przeciwstarzeniowo, poprawia nawilżenie skóry, a także jej elastyczność i gęstość.

Verisol®
Verisol® to hydrolizat kolagenu o zwiększonej wchłanialności z przewodu pokarmowego. Bioaktywne Peptydy Kolagenowe® zawarte w Verisolu® są znacznie mniejsze od zwykłej cząsteczki kolagenu, dzięki czemu szybciej i skuteczniej wpływają na wygląd skóry. Działanie Verisolu® zostało potwierdzone w 6 badaniach klinicznych. Regularne stosowanie pozwala na zwiększenie produkcji kolagenu, poprawę elastyczności skóry oraz widoczną redukcję zmarszczek wokół oczu. Dodatkowo Verisol® przyspiesza gojenie się ran, poprawia kondycję paznokci i chroni je przed rozdwajaniem.

Witamina A
Poprwia funkcjonowanie skóry oraz błon śluzowych. Odgrywa ważną rolę w procesach różnicowania się komórek. Niezbędna w procesach regeneracji skóry i gojenia się ran.

Witamina C
Wspopmaga i zapewnia prawidłową produkcję kolagenu, jak również zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz skóry. Niedobór witaminy C prowadzi do zapalenia błony śluzowej, zaburzeń psychofizycznych i tarczycy.

Ryboflawina
Witamina należąca do grupy B, zwana też czasem witaminą B2. Pomaga w utrzymaniu i podtrzymuje prawidłowy stan skóry, błon śluzowych. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Niacyna
Niacyna, zwana też czasem witaminą B3 lub witaminą PP, jest niezbędna do utrzymania zdrowej skóry. Dodatkowo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz bierze udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychologicznych.

Biotyna
Przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu włosów oraz wspiera zdrowy stan skóry. Niedobór biotyny prowadzi do zwiększonego złuszczania się naskórka, wypadania włosów i problemów z paznokciami.

Cynk
Pomaga utrzymać skórę, włosy i paznokcie w dobrej kondycji. Bierze udział w procesie podziału komórek i chroni je przed stresem oksydacyjnym. Cynk wspiera i zapewnia
prawidłowy poziom metabolizmu w przypadku witaminy A.

Miedź
Utrzymuje prawidłową pigmentację skóry, a także włosów. Wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego i chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Niedobór miedzi w organizmie prowadzi do pękania naczyń krwionośnych, a także zwiększa poziom łamliwości paznokci.

Collagen Select – jakie ma właściwości?

 • Eliminuje widoczne zmarszczki
  Collagen Select przeznaczony jest dla kobiet, które chcą jak najdłużej zachować naturalne
  piękno i zdrową skórę. Poprawia również zdrowie skóry, włosów i paznokci!
 • Wzmacnia elastyczność skóry
  Collagen Select zawiera wysokiej jakości ekstrakty witamin i minerałów takich jak:
  Witamina A, Witamina C, Ryboflawina, Niacyna, Biotyna, Cynk i Miedź!
 • Pomaga zachować młody wygląd
  Collagen Select skutecznie odżywia piękno i wygląd Twojej skóry od wewnątrz! Dzięki
  Collagen Select Twoja skóra z dnia na dzień odzyskuje elastyczność i nawilżenie!
 • Wzmacnia skórę twarzy i poprawia urodę
  Collagen Select to suplement diety, który wspiera prawidłową produkcję kolagenu,
  pomagając zachować młody wygląd skóry!


Collagen Select poprawia zdrowie skóry, włosów i paznokci, pomaga utrzymać zdrowy stan błon śluzowych oraz chroni komórki przed niekorzystnym wpływem stresu
oksydacyjnego!

Collagen Select

Korzyści ze stosowania Collagen Select

Poprawia zdrowie skóry
Jest to prawdopodobnie największy czynnik napędzający sprzedaż suplementów kolagenowych, ponieważ kolagen jest zaangażowany w integralność, elastyczność i nawilżenie naszej skóry, oferując tym samym potencjał, aby pomóc spowolnić naturalny proces starzenia się skóry. W jednym z badań na 72 kobietach w wieku 35 lat i starszych zaobserwowano znaczną poprawę nawilżenia, elastyczności, szorstkości i gęstości skóry po zastosowaniu peptydów kolagenowych wraz z witaminą C i cynkiem po 12 tygodniach w porównaniu z grupą placebo.

Pomaga w łagodzeniu bólu stawów

Kolagen występuje naturalnie w kościach, a także chrząstkach i mięśniach otaczających nasze stawy, więc ma sens, że przyjmowanie suplementów kolagenowych może pomóc w
bólu stawów i schorzeniach związanych z wiekiem, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów.


W jednym z badań podawano pacjentom z chorobą zwyrodnieniową stawów 2 g kolagenu dziennie przez 70 dni i stwierdzono znaczące zmniejszenie bólu i poprawę aktywności fizycznej w porównaniu z grupą placebo.

Opinie o Collagen Select

Po prawie pół roku stosowania, moje ciało odniosło ogromne korzyści. Nie tylko skóra na
mojej twarzy stała się bardziej gładka, wolna od trądziku i jędrna, ale również moje
paznokcie i włosy są najsilniejsze, jakie kiedykolwiek były. Jako ktoś, kto cierpiał z powodu
łamliwych paznokci i włosów przez tak długi czas, nie mając złamań paznokci lub
rozdwojonych końcówek czuje się cudownie, a to wszystko dzięki temu suplementowi.

Agata, 29


Jeśli chodzi o suplementy kolagenowe w ogóle, największą skargą jest jego smak. Nic
dziwnego – wiele z nich jest produkowanych z ryb, więc mają tendencję do rybnego smaku.
Przez lata próbowałem kilku innych suplementów kolagenowych, które smakowały tak źle,
że przestałem je stosować. Jednak Collagen Select ma dużo lepszy smak – nie jest on mocny
i rybi dzięki cytrusowemu aromatowi.

Zuzanna, 26

Gdzie kupić Collagen Select

Produkt jest dostępny tylko w dystrybucji internetowej z bezpośredniej strony producenta. Jest to pewien minus, aczkolwiek dzięki temu nie musisz wychodzić z domu aby zamówić produkt. Cena regularna to 199zł za miesięczną kurację, ale przy zakupie większej ilości możemy Collagen Select stosować już za 99,50zł miesięcznie.

Przeczytaj także...

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój komentarz zostanie poprawiony przez stronę w razie potrzeby.